O nas dla was

Dla kogo


Przedsiębiorca nie musi wybierać pomiędzy osobistym kontaktem z księgową, a nowoczesną technologią wspierającą jego biznes. Może korzystać z naszych usług w dowolny sposób;

  • wybierając dedykowane przez nas biuro rachunkowe,
  • udostępniając system swojemu biurowi,
  • lub samodzielnie prowadzić rozliczenia. 

Księgowa wie, ile czasu zajmuje dostarczanie informacji swoim klientom na temat ich rozliczeń. 

Doradca wie, jak ważna jest sprawna komunikacja z księgową, gdy przedsiębiorca oczekuje natychmiastych efektów.

Równe warunki dla wszystkich

Małe biura rachunkowe są zmuszone do prowadzenia nierównej walki z bankami, których sukces wsparty jest na kosztownych, ogólnopolskich kampaniach reklamowych. Chcemy sprawić, by również mniejsze biura rachunkowe miały szansę świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlatego stworzyliśmy nowoczesny, dostępny dla każdego system księgowości online.

Nasze cele

Najważniejszym jest skuteczna obrona małych biur rachunkowych przed wykluczeniem z rynku. Realizujemy także plan pozyskania klientów dla naszych PARTNERSKICH BIUR RACHUNKOWYCH. Stale dbamy o to, by nasza platforma systematycznie się rozwijała. Wdrażamy nowe funkcjonalności, testujemy innowacyjne rozwiązania, monitorujemy to, co dzieje się na rynku, pracujemy nad tym, by nasz system do księgowości online już zawsze był najlepszy.

Zdrowe relacje

Zależy nam na tym, by biura rachunkowe mogły nawiązywać długotrwałe, pełne zaufania relacje z klientami. Obecnie jest to niemożliwe bez udziału technologii, na której oparte są nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorców. Naszym marzeniem jest, by o istnieniu Brokerii dowiedzieli się wszyscy posiadacze biur rachunkowych w kraju. Podaj tę informację dalej. Razem budujmy relacje.Dzień dobry, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.