Prowadzisz biuro księgowe?
Dołącz do Brokerii i rób tylko to, co kochasz.

Dla kogo?

Nasi klienci potrzebują księgowych na miarę obecnych czasów. Dlatego poszukujemy biur, które chcą być nowoczesne, są otwarte na nowe technologie i wciąż chętnie pracują w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Jeden standard

Aby zwiększyć efektywność

Wspieramy procesy standaryzacji usług księgowych w Polsce. Dlatego zdobytą wiedzę i doświadczenie przekuwamy w gotowe schematy działań dla nas i naszych partnerów. 
To wszystko po to, aby klient wybierając ofertę miał pewność najwyższej jakości świadczenia usług, na której nam wszystkim zależy.

Własny cennik

Bo nikt nie ma prawa wyceniać Twojej pracy

Nie posiadamy z góry ustalonego cennika usług księgowych. W ramach naszego systemu wprowadzasz parametry swojej oferty i możesz je zmieniać w każdym momencie. Ta elastyczność sprawia, że masz możliwość dostosowania się do rynku.

Porównywarka cenników

Dla komfortu klientów

Na podstawie Twojego i innych cenników wprowadzonych w systemie, doradcy generują wiele ofert podczas jednego spotkania z klientami.

Oferta cenowa nie wystarczy

Potrzebne są jeszcze relacje

Doradca może być Twoim partnerem w biznesie. Im bliższa współpraca pomiędzy Wami, tym lepiej dopasowana oferta dla klienta. Przedsiębiorca musi poznać nie tylko ceny usług, ale głównie Twoją specjalizację, czyli dziedzinę, w której masz największe doświadczenie. 

Oszczędzasz czas

którym zarządzasz jak chcesz

Doradca wraz z klientem wybierają Twoją ofertę, a Ty otrzymujesz podpisaną umowę wraz z założonym i skonfigurowanym kontem do obsługi. 
Twoja rola skupia się na jak najlepszej dalszej współpracy z klientem.

Nasi doradcy wspierają Cię w rozwoju biznesu

Możesz współpracować nawet z kilkoma doradcami, którzy Cię polecają jako zaufanego księgowego.

Doradcy, który zna Twoje mocne strony, będzie łatwiej dopasować ofertę Twojego biura do potrzeb klienta.

Doradca rozmawia i negocjuje z potencjalnymi klientami. Ty włączasz się do rozmów na etapie zawierania umowy lub tuż po jej zawarciu przez doradcę.

Jeśli z jakiegoś powodu musisz rozwiązać umowę z klientem, doradca zadba o jego przeniesienie do innego biura.

NASZ UNIKALNY SYSTEM WSPÓŁPRACY


Tradycja i technologia

Nasze rozwiązania nie zmuszają klienta do wyboru pomiędzy tradycyjną księgowością, a najnowszą technologią. Łączymy korzyści rozwiązań korporacyjnych z najlepszą obsługą księgową, jaką mogą zapewnić tylko biura rachunkowe. Takie połączenie daje klientowi więcej korzyści niż sama oszczędność na coraz bardziej popularnej automatyzacji procesów księgowych. 

Efektywna współpraca

Wprowadziliśmy model rozliczania za efekty. Dlatego od biur nie pobieramy opłat za przystąpienie do współpracy, ani prowizji za pozyskanie klienta. Bazujemy na udziale w przychodach z abonamentów księgowych. W odróżnieniu od systemów prowizyjnych, w równym stopniu daje to gwarancję ciągłego zwiększania jakości usług nie tylko dla nowych, ale i obecnych klientów.

Jakość wzajemnie gwarantowana

Współpraca doradcy z księgową jest konieczna dla zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klientów. Wspólne wspieranie się w działaniach sprzyja zwiększeniu rentowności prowadzonych biznesów. A wzajemne zaufanie daje gwarancję rzetelności wykonywanych usług.  

Współpraca
biuro - doradca

Tylko najlepsi doradcy mogą ściśle współpracować z więcej niż sześcioma biurami rachunkowymi. Taki system motywacyjny daje gwarancję zaangażowania i jakości tej współpracy. Ty decydujesz o tym, z którymi doradcami chcesz współpracować. 

Wystawianie faktur i rozliczanie płatności klientów

Zautomatyzowaliśmy procesy wystawiania faktur za usługi księgowe i rozliczania płatności. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.  Sprawdzasz stan swoich należności online w dowolnym momencie i wystawiasz zbiorczą fakturę.

Wynagrodzenie rekompensacyjne

Jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku. Jeśli w przeciągu 12 miesięcy klient zrezygnuje z Twoich usług (nie z Twojej winy) to wypłacimy Ci rekompensatę za Twój wkład pracy z klientem.

ODCZUJESZ ULGĘ

Nie musisz martwić się o marketing

Nie przejmujesz się rozliczeniami z klientami

Zmniejszasz koszt prowadzenia biznesu

Sam ustalasz ceny za swoje usługi

JAK TO DZIAŁA?

1

Przystępujesz do brokerii

2

Nasi dorady znajdują Ci klientów

3

Otrzymujesz darmowy system

4

Klientów rozlicza Brokeria

Dzień dobry, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.