Jesteś doradcą finansowym
z aspiracjami? Sprawdź jak wejść na WYŻSZY POZIOM!

Zupełnie nowy zawód DORADCA BIZNESOWY

Brokeria dostarcza nowoczesne systemy księgowo-kadrowe dla biur rachunkowych. Dzięki temu w kilka minut dajemu dostęp do danych finansowych firmy właścicielom i ich doradcom.

Inteligentnie wdrażana technologia nie tylko usprawnia pracę, ale wspiera budowanie relacji. Dlatego połączenie doświadczeń w obszarze sprzedaży i księgowości jest podstawą naszych rozwiązań. Korzystając z nich możesz stać się partnerem biznesowym dla biur rachunkowych. 

Partnerstwo w biznesie

Bo w tandemie większe możliwości

Partnerskie budowanie biznesów pomiędzy doradcami, a księgowymi wymaga fachowej wiedzy i odpowiednich narzędzi. To poprawia efektywność i buduje solidne fundamenty wspólnych biznesów. Korzystając z naszych rozwiązań stajesz się cichym wspólnikiem dla biur rachunkowych, z którymi Ty chcesz współpracować.

Wiedza ekspercka

Bo ona Cię wyróżnia

1.  Wykorzystując fachową wiedzę księgowych do budowania relacji z klientami staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie.

2. Jako ekspert polecany przez księgowych, przedsiębiorców i swoich innych partnerów budujesz swoją markę.

3. Wiedza, którą zdobywasz podczas rozmów z przedsiębiorcami w praktyczny sposób pozwoli Ci pozyskiwać więcej klientów na księgowość i pozostałe usługi.

Unikatowy KNOW-HOW

Dla Twojego sukcesu

1. Jako jedyni na rynku dajemy Ci system umożliwiający w kilka minut wygenerowanie różnych ofert wielu biur rachunkowych.

2. Umożliwiamy Ci ściągniecie w ciągu kilku minut dokumentów niezbędnych do skompletowania wniosku o finansowanie dla Twojego klienta.

3. Otrzymujesz panel doradcy z bieżącymi alertami o potencjalnych potrzebach Twojego klienta. 

Stabilizacja biznesu

Bo tak trudno o nią w naszej branży

1. Zmieniamy rynek usług finansowych w kwestii postrzegania doradców ze sprzedawców w partnerów biznesowych dla ich klientów i biur rachunkowych.

2. Buduj swój portfel klientów w nowoczesny sposób i stale zwiększaj bierny dochód, by przygotować się na nieuchronne zmiany w branży finansowej.

3. Wykorzystaj nasze sprawdzone rozwiązania w budowaniu relacji z księgowymi i stań się zaufanym doradcą także dla ich klientów. 

Wyższy poziom!!!

Bo współpraca tworzy możliwości i buduje zaufanie

Teraz to już tylko Twoja decyzja, podejście i kreatywność zadecyduje co z nimi zrobisz.

Współpracując z Brokeria, otrzymujesz narzędzia, procesy i metodologie działania, które są potężnym orężem w Twojej pracy.

Reguła wzajemności

Możesz współpracować nawet z kilkoma doradcami, którzy Cię polecają jako zaufanego księgowego.

Doradcy, który zna Twoje mocne strony, będzie łatwiej dopasować ofertę Twojego biura do potrzeb klienta.

Doradca rozmawia i negocjuje z potencjalnymi klientami. Ty włączasz się do rozmów na etapie zawierania umowy lub tuż po jej zawarciu przez doradcę.

Jeśli z jakiegoś powodu musisz rozwiązać umowę z klientem, doradca zadba o jego przeniesienie do innego biura.

NASZ UNIKALNY SYSTEM WSPÓŁPRACY DLA DORADCÓW


Coś, czego innym brak

Na rynku brakuje doradztwa w zakresie startu i prowadzenia biznesów. To powoduje, że początkujący przedsiębiorcy tracą wiele czasu i popełniają wiele często powtarzających się błędów. Pomoc, jakiej doradca udzieli na początku drogi biznesowej, będzie owocowała przez kolejne lata.

Strategiczna współpraca

Tworząc zgrany zespół z księgowymi stajecie się dla klienta silnym partnerem, którego żadna automatyzacja procesów nie będzie w stanie zastąpić. Indywidualnie ułożona strategia prowadzenia jego rozliczeń księgowych zoptymalizuje koszty finansowania biznesu.

Nowy obszar doradztwa

Klient, który wybiera księgową musi być uświadamiany, że nie może zdać się na ślepy los. Samo podpisanie umowy z biurem rachunkowym nie gwarantuje bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy. Dlatego doradztwo w tym zakresie jest konieczne dla zwiększenia jego świadomości.  

Współpraca
klient - doradca

Automatyzacja procesów instytucji finansowych w głównej mierze służy ograniczaniu ich ryzyka i optymalizacji kosztów. To oznacza, że klient otrzymuje szybszy i łatwiejszy proces zawierania umowy, ale często jest on kosztowny i niedopasowany indywidualnie. 

Rozwiązywanie problemów NA KLIK

Jako doradca w sytuacjach spornych wspierasz zarówno klienta, jak i księgową. Stawia Cię to w roli mediatora, któremu zależy na współpracy z obiema stronami. Jeśli jednak któraś ze stron podejmie decyzję o zakończeniu współpracy, możesz w kilka minut dobrać klientowi nowe biuro rachunkowe. 

Marketing partnerski kluczem do sukcesu

Budowanie partnerstwa biznesowego z biurami rachunkowymi pozwala Ci na uniezależnienie się od konieczności ponoszenia wysokich kosztów marketingu swoich uslug. Dla biur stajesz się ramieniem sprzedaży i ważnym partnerem w biznesie.

ODCZUJESZ ULGĘ

Współpracując stajesz sie partnerem w biznesie a nie kolejnym petentem

Zapominasz co to jest zbieranie dokumentów do wniosków - dostajesz je na KLIK

Budujesz portfel klientów opierając swój biznes na stabilnych fundamentach

Dostajesz unikatowe narzędzie marketingowe, wspierające twoje działania

JAK TO DZIAŁA?

1

Wspólnie wybieramy Biuro Rachunkowe do współrpacy

2

Pozyskując Klientów na usługi księgowe, otwierasz drzwi do biur księgowych

3

Każdego dnia budujesz silniejsze relacje z księgowymi

4

Zdobywasz najlepsze polecenia jakie istnieją na rynku - od księgowych

Dzień dobry, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.